Producent maszyn do cięcia laserem światłowodowym

Aktualności

 • paź
  24
  Środki przeciwpożarowe podczas używania noża do cięcia laserem światłowodowym

  Kiedy używamy maszyny do cięcia laserem światłowodowym do cięcia metalu, powinniśmy podjąć środki zapobiegania pożarom, aby zapewnić bezpieczeństwo. Dlatego powinniśmy nauczyć się pewnych środków przeciwpożarowych podczas korzystania z maszyny. Jak więc możemy zrobić, aby zapobiec pożarowi?

 • paź
  10
  [Aktualności] Czekam na ciebie w Canton Fair-LEIMING LASER

  China Canton Fair odbędą się w dniach 15-19,2018 w Chinach w hali wystawienniczej Import i Eksport. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 1.1B19-20. Nasze informacje na temat tego wydarzenia są następujące.

 • paź
  08
  [Aktualności] Konferencja nowych produktów -SENFENG LEIMING LASER

  Dzisiaj SENFENG i LEIMING LASER zorganizowały konferencję poświęconą nowym produktom. Wszyscy sprzedawcy z naszej firmy uczestniczyli w tej konferencji.

 • paź
  04
  [FAQ] Jak zainstalować galwanometr z fiber laser marker

  Wczoraj dowiedzieliśmy się o krokach zmierzających do usunięcia galwanometru z laserowego markera światłowodowego, dziś porozmawiajmy o tym, jak go zainstalować. Najpierw zainstaluj silnik Y i silnik X, upewnij się, że nie kolidują one z żadnym kątem.

 • paź
  03
  [FAQ] Jak usunąć galwanometr z markera laserowego włókna

  Kiedy maszyna do znakowania laserem fiber działa przez długi czas, mogą pojawić się problemy, których nie można poprawnie oznaczyć. Powodem jest to, że galwanometr ma problemy. Następnie należy wyjąć galwanometr i wysłać do wyznaczonego punktu serwisowego w celu przeprowadzenia konserwacji.

 • wrz
  26
  [Podanie] Zalety przenośnej laserowej drukarki do znakowania

  Maszyna do znakowania laserowego służy do oznaczania znaków lub liter na metalach i materiałach niemetalicznych, które w ciemnych kolorach, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, plastik itp. Przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna ma następujące zalety, które umożliwiają jej rozwój i ekspansję na rynku.

Skontaktuj się z nami

Więcej »
Sieć: www.cnclaserlm.com
E-mail:sale@lmcnclaser.com
Skype: leiminglaser1
Tel: + 86-531-88737920

Szybkie linki

Podążaj za nami

Wiedzieć więcej

Więcej »
LEIMING LASER
Copyright @ Shandong Leiming CNC Laser Equipment Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżoneLeadong.com