Fiber Laser skrawające w Tube Cięcie

Liczba wyświetleń:5     Autor:Juno     Wysłany: 2019-10-16      Źródło:Ta strona


Dzięki zastosowaniu maszyny do cięcia laserem coraz bardziej rozległe, cięcie pojedyncza płyta nie była w stanie spełnić wymagania przetwarzania. Pod taką technologię przetwarzania, cięcie rury zostały wprowadzone do publicznego oka stopniowo.

W tej sytuacji, SENFENG LASER opracowano automatyczne metalową rurę urządzenia do cięcia laserowego niezależnieaby sprostać potrzebom przemysłu cięcia, W porównaniu z ogólną maszynę do cięcia rury, ma następujące główne zalety:

1. Automatyczny załadunek i rozładunek.

Poprzez system sterowania numerycznego uświadomienia sobie załadunek i rozładunek, automatyczne gromadzenie gotowych produktów i materiałów, oszczędzając koszty pracy i poprawy efektywności cięcia.

2. być odpowiednie dla różnych kształtów rury.

można go wyciąć rury prostokątne, okrągłe, kwadratowe rurę rury, rury w kształcie litery P i inne rury prostokątnej.

3. Wsparcie Pływające

wsparcie pływający jest to, że nie ogranicza swobodę pozycjonowania oraz zapewnienie niezawodności pierwotnego położenia. Zwykle jest to środki pomocnicze. W tulei urządzenia do cięcia laserowego, to zapewnić odpowiednie rury i utrzymania tej samej prostej.

Profesjonalne cięcie laserowe rur maszyna może zastąpić mechaniczną wiercenie, frezowanie, piłowanie, wytłaczanie i zadziorów, unikać przetwarzania z wieloma urządzeniami. Następnie można osiągnąć cięcia złożonej konstrukcji rurowej, ścinanie i innych możliwych wielkości i kształtu charakterystyki przetwarzania.

Do tej pory sprzedaliśmy maszyny w demostic i za granicą. Po wielu ulepszeń, różne procesy są bardzo dojrzałe i wydajność jest stabilny. Podczas używania, jeśli masz jakieś problemy, nasi inżynierowie technicznych odpowie cię po raz pierwszy.

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt!

Automatyczne metalowa rura wycinarka laserowa


Skype: senfenglaser1


WhatsApp: 0086-13210546543


E-mail: senfeng@sfcnclaser.com


SZYBKIE LINKI

Bądź w kontakcie

 +86-531-88737920
 senfeng@sfcnclaser.com
 +86-13210546543

PODĄŻAJ ZA NAMI

Copyright © 2020 Jinan Senfeng Technology Co., Ltd. All Rights Reserved