Jak przedłużyć żywotność laserowa maszyna do cięcia

Liczba wyświetleń:20     Autor:Laura     Wysłany: 2019-09-25      Źródło:Ta strona

Główne części składowe urządzenia do cięcia laserowego jest układ scalony, system transmisji, system chłodzenia, układ źródła światła i system usuwania pyłu. Główne części codziennej konserwacji, które muszą być utrzymywane jest układ chłodzenia, układ usuwania kurzu, optyczny system ścieżki oraz system transmisji. Kolejny,SENFENG Laserzajmie Ci dowiedzieć się o porady związane z konserwacją sprzętu.

rura cięcie laserowe automatyczna

utrzymanie systemu 1.Cooling

Woda wewnątrz chłodnicy wody musi być regularnie wymieniane, a częstotliwość wymiany jest zwykle jeden tydzień. Jakość wody i temperatury wody obiegowej wody bezpośrednio wpływa na żywotność lampy laserowej. Zalecane jest użycie czystej wody lub wody destylowanej i kontrolować temperaturę wody poniżej 35 ° C. Łatwo jest tworzyć skalę bez zmiany wody przez długi czas, a tym samym blokując drogę wodną, ​​więc należy regularnie zmieniać wodę.

konserwacji system usuwania 2.Dust

Po długim czasie użytkowania, wentylator będzie gromadzić się wiele kurzu, które wpływają na działanie spalin i dezodoryzacji, a także generowanie hałasu. Gdy wentylator stwierdzono niedostateczną ssania i słabe oddymiania należy wyłączyć zasilanie, usuwania pyłu z wlotu i wylotu przewodów powietrza wentylatora, a następnie włączyć wentylator do góry nogami, mieszać ostrzy wewnątrz, aż do ich czyste a następnie zainstalować wentylator. Fan cykl konserwacji: około jednego miesiąca.

3. System optyczny utrzymanie

Po maszyna działa przez okres czasu, powierzchnia soczewki zostaną przyklejone warstwą popiołu ze względu na środowisko pracy, które zmniejszają odbicia soczewki odbijającej i przepuszczalność soczewki, a ostatecznie wpływa na pracę moc machine.At tym czasie korzystania z waty i etanolu dokładnie przetrzeć środka soczewki do krawędzi. Soczewka powinna być lekko przetrzeć, aby uniknąć uszkodzenia powierzchni powłoki; proces wycierania należy obchodzić się ostrożnie w celu zapobieżenia jego wypadnięciu; należy zachować powierzchnię wklęsłą skierowaną w dół podczas instalowania lustro ostrości.

Powyżej są pewne podstawowe środki utrzymania maszyny, jeśli chcesz poznać więcej porad konserwacja maszyn, prosimy o kontakt.


Skype: senfenglaser1

WhatsApp: 0086-13210546543

E-mail: senfeng@sfcnclaser.com
SZYBKIE LINKI

Bądź w kontakcie

 +86-531-88737920
 senfeng@sfcnclaser.com
 +86-13210546543

PODĄŻAJ ZA NAMI

Copyright © 2020 Jinan Senfeng Technology Co., Ltd. All Rights Reserved