Jak wybrać gaz pomocniczy Fiber Laser rur skrawające?

Liczba wyświetleń:9     Autor:Juno     Wysłany: 2019-10-23      Źródło:Ta strona


Podczas korzystania z urządzenia do cięcia laserowego włókna, to muszą być wyposażone w gaz pomocniczy. Jest również stosowany do laserowego cięcia rur z włókna maszynie. Głównie z nich tlen, azot i powietrze.

Obowiązujące warunki dla trzech gazów są różne. Więc są następujące różnice z nich.

1. Sprężone powietrze

Sprężone powietrze nadaje się do cięcia blach aluminiowych i stalowych blach ocynkowanych, które mogą zmniejszyć warstwy tlenku i zaoszczędzenia kosztów do pewnego stopnia. Ogólnie rzecz biorąc, arkusz tnący jest stosunkowo gruby, a czołowa powierzchnia cięcia nie musi być zbyt duża.

2. azotu

Azot jest rodzaj gazu obojętnego. Zapobiega to utlenianiu powierzchni blachy podczas cięcia i zabezpiecza przed (łatwo wystąpić gdy arkusz ma grubość).

3. Tlen

Tlen działa przede wszystkim jako środek do spalania, co zwiększa prędkość podczas cięcia i zagęszcza grubości cięcia. Tlen jest odpowiednia dla grubości cięcia płyty, wysoka szybkość cięcia i cięcia płyty cienkiej, takich jak niektóre duże blach ze stali węglowej. A niektóre elementy konstrukcyjne ze stali węglowej grubsza można używać tlenu.

Chociaż zwiększenie ciśnienia gaz może poprawić prędkość skrawania, prędkość cięcia także spowoduje spadek po osiągnięciu wartości szczytowej. Dlatego podczas debugowania maszynę, bardzo ważne jest, aby kontrolować ciśnienie powietrza.

SENFENG Leiming dostarczyć cały dzień i noc usługi. Nasi inżynierowie, którzy służą do foreigh klientów jest ponad 70 pracowników. Jeśli urządzenie ma żadnego problemu, inżynierowie willl pomóc przez usługi online lub na miejscu.

arkusze i cięcie laserowe urządzenie rura


Skype: senfenglaser1


WhatsApp: 0086-13210546543


E-mail: senfeng@sfcnclaser.com


SZYBKIE LINKI

Bądź w kontakcie

 +86-531-88737920
 senfeng@sfcnclaser.com
 +86-13210546543
LEIMING LASER
SENFENG LASER1

PODĄŻAJ ZA NAMI

Copyright © 2020 Jinan Senfeng Technology Co., Ltd. All Rights Reserved