Powody, dla których CNC Fiber Laser Cutter Sekcja tnąca piłokształtny

Liczba wyświetleń:10     Autor:SENFENG Fiona     Wysłany: 2019-10-23      Źródło:https://www.senfenglaser.com/home.html

W obecnym przemyśle przetwórstwa metali arkuszecnc wycinarka laserowa Włóknoma bardzo wysoki wskaźnik wykorzystania. Ma dobry efekt cięcia i jest głęboko kochany przez przemysł przetwórstwa metali. Dobra technologia produkcji urządzeń i marek wysokiej klasy wyposażenie są gwarancją jakości maszyn do cięcia laserowego. Będą różne problemy w codziennym przetwarzaniu i produkcji włókien noża laserowego, tym bardziej powszechnym problemem jest odcinek cięcia materiałów jest uskokiem, dlaczego tak się dzieje? Dziś SENFENG Leiming LASER powie Ci kilka powodów.

wycinarka laserowa metalu

1. Maszynarównoległość

Jeśli równoległość maszyny do cięcia laserem nie jest korygowana dobrze, urządzenie będzie niestabilny podczas przetwarzania i przetwarzane sekcja materiał będzie mieć uskokiem.

2. Wibracja sprzętu

Istnieją dwa rodzaje wibracji włókna maszyny do cięcia laserowego, jeden jest wibracja samego urządzenia podczas cięcia, będzie to miało wpływ na efekt cięcia; drugi problem urządzenia zewnętrznego, takiego jak wentylator wydechowy, zbiornik wody, umieszczony za blisko, aby wibracje i sprzętu.

3. Szyny nie są zainstalowane równolegle

W pewnych przypadkach, prowadzić do montażu, w kierunku Y nie jest równoległe szyny, w tym przypadku, część tnąca może również pojawić się uskokiem.

4. Obiektyw nie jest prawidłowo ustalony

Gdy soczewka nie są stałe, gdy urządzenie działa, obiektyw wstrząsnąć belka również drgania i końcowy punkt cięcia pojawia uskokiem.

5. Suwak wear

Gdy maszyna do cięcia laserem włókien jest używany przez dłuższy czas, niektóre suwaki zużywają się, istnieje kilka spraw zagranicznych w wewnętrznym spotkaniu, które sprawiają, że szyna wibracje podczas pracy, więc problem z uskokiem pojawi się po obróbce.

Gdy sekcja uskokiem wystąpił podczas obróbki skrawania wycinarka laserowa włókna, można trzymać głowicy laserowej ręcznie, aby zapobiec drganiom. Jeśli nie ma postrzępione Problem po trzymając go za rękę, to musi być problem suwak.Jeśli nadal pojawia się onouskokiem, to należy sprawdzić, paska narzędzi i innych akcesoriów. Jeśli tak jest w przypadku nowego urządzenia, należy rozważyć, czy nie jest on prawidłowo zainstalowany, czy napędu sterującego i silnika nie są równe.SENFENG Leiming LASERjest profesjonalnym producentem włókna laser maszyna do cięcia, oferujemy 7 * 24 godziny formy usług, jeśli masz jakiekolwiek problemy dotyczące noża laserowego włókna, skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Skype:senfenglaser1

WhatsApp: 0086-13210546543

E-mail: senfeng@sfcnclaser.com

SZYBKIE LINKI

Bądź w kontakcie

 +86-531-88737920
 senfeng@sfcnclaser.com
 +86-13210546543

PODĄŻAJ ZA NAMI

Copyright © 2020 Jinan Senfeng Technology Co., Ltd. All Rights Reserved