O nas

SHANDONG LEIMING CNC LASER EQUIPMENT CO., LTD

producent maszyn laserowych do cięcia laserem - LEIMING LASERShandong LEIMING CNC Laser Equipment Co., Ltd. jest wiodącym producentem urządzeń do cięcia laserem światłowodowym, zapewniając profesjonalną maszynę metalową dla klientów na całym świecie. Firmy stosujące się do koncepcji "Produkcja urządzeń do cięcia laserowego jest niezbędna do obróbki metalu".
LEIMING LASER zajmuje się głównie rozwojem, produkcją i sprzedażą maszyny do cięcia laserem światłowodowym. Wycinarki laserowe LEIMING do cięcia laserem są szeroko stosowane w maszynach precyzyjnych, sprzęcie mechanicznym, sprzęcie elektrycznym, obudowach podwozia, obudowach elektrycznych, obróbce blachy, przyborach kuchennych, dekoracjach ze stali nierdzewnej, znakach reklamowych, metalowych elementach elektronicznych i innych gałęziach przemysłu. Nasza maszyna do cięcia laserem światłowodowym charakteryzuje się wysoką precyzją i stabilną wydajnością, aby zapewnić potrzeby cięcia.

Warsztat Fiber Laser

Warsztat frezujący laser światłowodowy
Fabryka LEIMING LASER ma ponad 50 000 metrów kwadratowych. Grunt został pomalowany. Wytwarza się czyste środowisko do produkcji maszyn do cięcia laserem światłowodowym.
LEIMING LASER może dostarczyć różnego rodzaju laserowe maszyny do cięcia laserowego używane we wszelkiego rodzaju narzędziach, takich jak maszyna do cięcia laserem na metalowej płytce i rurach, maszyna do cięcia laserem światłowodowym z transportem (stół roboczy do wymiany) i inne popularne modele.
Moc lasera może wynosić od 300 w, od 500 do 2kw, 3kw, 4kw, 6kw i tak dalej. Wycinarki laserowe Leiming mogą spełnić Twoje wymagania w różnych branżach.
LEIMING LASER posiada certyfikat CE / FDA / ISO9001, 50 + patenty.

LEIMING Klienci

LEIMING LASER specjalizuje się w produkcji laserowej maszyny do cięcia włókna od 15 lat. Nasza maszyna do cięcia laserowego włókna sprzedaje się dobrze zarówno w kraju jak i za granicą. Nawiązaliśmy dobre stosunki współpracy z producentami i dystrybutorami w wielu krajach. Nasza maszyna do cięcia laserem światłowodowym jest sprzedawana również na rynkach międzynarodowych, takich jak Ameryka, Unia Europejska, Bliski Wschód, Azja Południowa, Ameryka Południowa, Rosja itp.

leimingcustomer01

Warsztat Fiber Laser


leimingcustomer02

Warsztat Fiber Laser


leimingcustomer03

Dlaczego właśnie my

Laser światłowodowy o wysokiej stabilności

Stabilny i niezawodny układ optyczny i układ sterowania, powierzchnia cięcia jest gładka i piękna.

3 lata gwarancji

3 lata gwarancji na maszynę i 2 lata gwarancji na źródło włókna
Okres gwarancji na moduł światłowodowy wynosi 2 lata, wszystkie pozostałe części urządzenia mają 3 lata.
licząc od daty przybycia towaru do portu przeznaczenia. - Zobacz więcej na: http://en.leiming.preview.leadong.cn/LM3015G-Fiber-Laser-Cutting-Machine-pd284104.html#sthash.ZmVMjmiX.dpuf

Główny producent

Z 15-letnim doświadczeniem w produkcji maszyn do cięcia laserowego i mocnych możliwości badawczych i projektowych.

Grupa wsparcia

Ponad 30 R & D i 35 technicznych usług & Inżynier ds. Sprzedaży może zapewnić wsparcie techniczne dla klientów na całym świecie.

Skontaktuj się z nami

Więcej »
Sieć: www.lmnlaser.pl
E-mail:sale@lmcnclaser.com
Skype: leiminglaser1
Tel: + 86-531-88737005

Szybkie linki

Podążaj za nami

Wiedzieć więcej

Więcej »
LEIMING LASER
Spinki do mankietów :LEIMING LASER
Copyright @ Shandong Leiming CNC Laser Equipment Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżoneLeadong.com